| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 68 mm |
| Veľkosť segmentu | 3.5x10x24 mm |
| Veľkosť závitu | M16 |
| Veľkosť držiaka náradia | 12 mm |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Chemické zloženie rezného segmentu | diamantový povlak 30% |
| maximálny rozsah | 1030 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| najvyššia úroveň | 85 mm |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, silikátová tehla, porézna keramika |
| Symbol | YT-6045 |
Diamantový vrták určený na prácu bez príklepu, fi 68 mm.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.