| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 10 mm |
| Typ | obdĺžnikové sponky |
| Pre | YT-7000, YT-7001, YT-7003, YT-7004, YT-7005, YT-70021 |
| Dĺžka sponky | 10 mm |
| Šírka spony | 10.6 mm |
| Hrúbka sponky | 1.2 mm |
| Materiál | oceľ |
| Počet kusov v sade | 1000 |
| Aplikácia | čalúnenie, výroba, dokončovacie práce |
| Symbol | YT-7024 |
Poťahovacie špendlíky určené pre rôzne typy šijacích strojov. Vyrobené z ocele. Určené na rýchle spojenie rôznych materiálov, napríklad látky a dreva pri poťahovacích prácach.
Patria do šijacích strojov: