| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-600 mm |
| Presnosť merania | ±0.05 mm |
| Dĺžka čeľuste | 80 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Povrchová úprava | satén |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Typ čítania | tradičné |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5~40 ˚C |
| Aplikácia | vykonávanie externých meraní, vykonávanie vnútorných meraní, vykonávanie výškových meraní, vykonávanie hĺbkových meraní |
| Symbol | YT-70740 |
Kalimeter určený na presné vonkajšie a vnútorné merania. Vybavené prídavnou stupnicou zvyšujúcou presnosť odčítania. Kalimeter určený na presné merania v rozsahu 0 - 600 mm. Používa sa pri strojárskych prácach, v stavebníctve, automobilovom priemysle.
- rozsah merania: 0 - 600 mm
- presnosť: (+/-) 0,05 mm
- trvalo vyznačené milimetrové a palcové stupnice
- stupnica nónia: 1/128" a 0,05 mm
- čeľuste dlhé 80 mm
- blokovanie polohy čítania pomocou skrutky
- vyrobené z tvrdeného hliníka
- povrchová úprava: satén, mat
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.