| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-200 mm |
| Presnosť merania | ±0,02 mm, ±0.001" |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Typ čítania | tradičné |
| Rozlíšenie čítania | 0.02 mm, 0.001" |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5~40 ˚C |
| Aplikácia | vykonávanie externých meraní, vykonávanie vnútorných meraní, vykonávanie výškových meraní, vykonávanie hĺbkových meraní |
| Symbol | YT-72003 |
Klasické meradlo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele umožňuje meranie v rozsahu 0 - 200 mm s presnosťou 0,02 mm. Jasné a čitateľné stupnice prispievajú k presnosti a jednoduchosti čítania uvedených hodnôt. Celá jednotka je uložená v robustnom a praktickom puzdre. Umožňuje vonkajšie, vnútorné, výškové a hĺbkové merania.
Technické údaje:
- Rozsah merania: 0 - 200 mm / 0 - 8 palcov
- rozlíšenie: 0,02 mm (0,001 palca)
- presnosť: ±0,02 mm (0,001 palca)
- prevádzková teplota: 5 °C - 40 °C / 41 °F - 104 °F
- vplyv vlhkosti: zanedbateľný pod 80 % relatívnej vlhkosti
Meradlo má:
- meracie plochy pre vonkajšie merania
- meracie plochy pre vnútorné merania
- plochu na meranie hĺbky
- plochu na meranie rozstupu
- vodiacu lištu
- hlavná stupnica
- nónius
- nastavovacia skrutka