| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka čepele | 9 mm |
| Veľkosť čepele | 9x0.4 mm |
| Typ čepele | zlomený |
| Materiál čepele | SK2H |
| Vodiaci materiál | ABS |
| Materiál na bývanie | kov |
| Max. sila vyťahovania čepele | 20 kg |
| Automatická výmena čepele | áno |
| Blokáda | áno |
| Symbol | YT-75003 |
Nôž Yato YT-75003 9 mm SK2H s odlamovacou čepeľou.
Čepele vyrobené z ocele Ultra Sharp SK2H so špeciálnou čiernou povrchovou úpravou zaručujú výnimočnú ostrosť.
- Telo vyrobené z odolného ABS plastu
- rukoväť je navyše potiahnutá protišmykovou vrstvou TPR, ktorá poskytuje bezpečné uchopenie a vysoký komfort práce
- kovová vodiaca lišta zabezpečuje plynulú a bezchybnú prevádzku a je vybavená systémom"auto lock", ktorý chráni čepeľ pred náhodným vysunutím alebo zasunutím počas práce a odoláva sile až 20 N
Vďaka systému "auto lock" je fréza ideálna na rezanie hrubých materiálov alebo v úzkych štrbinách, kde hrozí riziko zaseknutia noža.
Parametre:
- veľkosť [mm]: 9
- materiál: ABS
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.