| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka čepele | 18 mm |
| Veľkosť čepele | 18x0.5 mm |
| Typ čepele | zlomený |
| Materiál čepele | SK2H |
| Vodiaci materiál | ABS |
| Materiál na bývanie | kov |
| Max. sila vyťahovania čepele | 20 kg |
| Automatická výmena čepele | áno |
| Blokáda | áno |
| Symbol | YT-75123 |
Nôž Yato YT-75123 s 18 mm odlamovacou čepeľou.
- čepele z ocele Ultra Sharp SK2H so špeciálnou čiernou povrchovou úpravou zaručujú výnimočnú ostrosť, telo z odolného ABS plastu
- rukoväť je navyše potiahnutá protišmykovou vrstvou TPR, ktorá zabezpečuje bezpečné uchopenie a vysoký komfort práce
- kovová vodiaca lišta zaisťuje plynulú a bezchybnú prevádzku a je vybavená systémom"auto lock", ktorý chráni nôž pred náhodným vysunutím alebo zasunutím počas práce, pričom jeho sila dosahuje až 20 N
- vďaka systému "auto lock" je čepeľ ideálna na rezanie hrubých materiálov alebo v úzkych štrbinách, kde hrozí riziko zaseknutia čepele
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.