| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Hrot šípky | Torx |
| Veľkosť bitov Torx | T9 |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Dĺžka | 25 mm |
| Materiál | S2 |
| Povrchová úprava | frézované |
| Bodové zakončenie | pieskovanie |
| Maximálny krútiaci moment | 3.4 Nm |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Symbol | YT-77901 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.