| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 30 W |
| Svetelný tok | 2850 lm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | bezpečnostné sklo |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 181x169.5x32 mm |
| Svetelný zdroj | 45 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Účiník | 0.9 |
| Pohybový senzor | NIE |
| výška inštalácie min | 3 m |
| Stojan/statív | NIE |
| Dĺžka kábla | 0.25 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Životnosť | 30000 h |
| omša | 0.6 kg |
| Symbol | YT-818241 |
Plochý reflektor s účinnými LED diódami SMD a stupňom krytia IP65 odporúčaný na vonkajšie osvetlenie:
- fasády budov
- schodiská
- príjazdové cesty
- garáže
- sklady
Ďalšie informácie:
- hliníkové puzdrá
- sklenený difúzor
- dĺžka kábla: 25 cm
- napätie: 220-240 V, 50/60 Hz
IP65 - prachotesné krytie, ochrana proti prúdom vody (12,5 l/min) vylievajúcim sa na kryt z oboch strán.
Parametre:
- rozmery: 181x169,5x32 mm
- materiál: hliník
- materiál difúzora: tvrdené sklo
- typ: SMD LED
- hmotnosť: 0,6 kg
- min. inštalačná výška: 3 m
- dĺžka kábla: 0,25 m
- stupeň krytia: IP65
- výkon: 30 W
- zdroj svetla: 45 LED diód
- svetelný tok: 2850 lm
- teplota farieb: 6500 K
- index podania farieb CRI Ra: ≥ 80
- životnosť: 30000 h
- účinník: 0,9