| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 50 W |
| Svetelný tok | 4750 lm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | bezpečnostné sklo |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 232x207.5x32 mm |
| Svetelný zdroj | 75 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Účiník | 0.9 |
| Pohybový senzor | NIE |
| výška inštalácie min | 3 m |
| Stojan/statív | NIE |
| Dĺžka kábla | 0.20 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Životnosť | 30000 h |
| omša | 0.9 kg |
| Symbol | YT-818251 |
Ploché reflektory s účinnými LED diódami SMD a stupňom krytia IP65 odporúčané na vonkajšie osvetlenie - fasády budov, schodiská, príjazdové cesty, garáže, sklady.
IP65 - ochrana proti prachu, ochrana proti striekajúcej vode (12,5 l/min) vyliatej na kryt z ktorejkoľvek strany).
Parametre:
- rozmery: 232x207,5x32 mm
- materiál: hliník
- typ: SMD LED
- zdroj svetla: 75 LED diód
- svetelný tok: 4750 lm
- teplota farieb: 6500 K
- index podania farieb CRI Ra: ≥ 80
- životnosť: 30000 h
- hmotnosť: 0,9 kg
- napätie: 230 V striedavého prúdu
- výkon: 50 W
- dĺžka kábla: 0,20 m
- stupeň ochrany: IP65
- frekvencia: 50/60 Hz
- plocha prierezu kábla: 3Gx1 mm²
- typ izolácie kábla: H05RN-F
- materiál difúzora: tvrdené sklo
- účinník: 0,9
- min. inštalačná výška: 3 m