| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 50 W |
| Svetelný tok | 4750 lm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | bezpečnostné sklo |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 232x248.5x37 mm |
| Svetelný zdroj | 75 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Účiník | 0.9 |
| Pohybový senzor | áno |
| Detekčný uhol snímača | 120 ˚ |
| Detekčný rozsah snímača | 10 ± 2 m |
| Čas oneskorenia snímača | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 s |
| výška inštalácie min | 3 m |
| Stojan/statív | NIE |
| Dĺžka kábla | 0.25 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Životnosť | 30000 h |
| omša | 1 kg |
| Symbol | YT-818291 |
Ploché reflektory s účinnými LED diódami SMD a stupňom krytia IP54 odporúčané na osvetlenie interiérov a exteriérov - fasády budov, schodiská, príjazdové cesty, garáže, sklady.
- príkon: 50 W
- Počet lúmenov: 4750 lm
- Počet diód: 75
- Trieda ochrany IP54
- farba svetla: 6500 K
- hliníkový kryt
- sklenený difúzor
- životnosť diód: 30 000 h
- dĺžka kábla: 20 cm
- typ: plochý (slim)
Snímač pohybu:
- Uhol detekcie: 1: 120º
- dosah 10 m (+/- 2 m)
- nastaviteľný čas zapnutia osvetlenia: od 10s (+/- 5s) do 5 min (+/- 1min)
Nastavenie: Nastavenie osvetlenia:
TIME - nastavenie času, určujúce trvanie vyžarovania svetla svietidlom
LUX - nastavenie režimu dennej/nočnej prevádzky, ktoré umožňuje nastaviť optimálny jas, pri ktorom sa má svietidlo spustiť
SENS - nastavenie citlivosti snímača pohybu a nastavenie jeho rozsahu
IP54 - ochrana proti prachu, ochrana proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru