| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie |
| Sila | 1600 W |
| Energia dopadu | 65 J |
| Frekvencia úderov | 1900 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Veľkosť držiaka náradia | 30 mm |
| Vplyv | áno |
| Chladenie oleja | áno |
| Zámok spínača pre nepretržitú prevádzku | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 14.59 ± 1.5 m/s² |
| omša | 15.6 kg |
| Nastavte obsah | búracie kladivo, nástroj, punč |
| Aplikácia | betón, železobetón, asfalt, prírodný a umelý kameň, mramor |
| Symbol | YT-82001 |
Demolačné kladivo Yato odporúčané na náročné použitie - demolačné a búracie práce. Je ideálne na búranie betónu a železobetónu a kutie v asfalte. Krátky zdvih piesta s veľkým priemerom, poskytuje silný úder bez prenosu spätného rázu na používateľa.
- Výkonný motor a vysoká energia úderu 65 J
- 1900 zdvihov/min.
- olejové chladenie (SAE OW30) eliminuje riziko prehriatia
- vhodný na nepretržité používanie (má blokovací spínač)
- antivibračná rukoväť
- nastaviteľná kovová bočná rukoväť
- šesťhranná rukoväť
- hrubý gumový kábel 3 m
- Balené v robustnom kovovom kufríku
- ploché dláto a špicaté dláto sú súčasťou balenia