| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Aplikácia | kameň, tehla, betón, kov |
| Sila | 1200 W |
| Obrat | 0-1200 / 0-3000 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-48000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Veľkosť držiaka nástroja max | 16 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 3-16 mm |
| Typ držiaka nástroja | sebacentrovanie |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 20 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 16 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 30 mm |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 82.0 ± 5.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.2 ± 1.5 / 12.2 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.4 kg |
| Nastavte obsah | príslovná vetnáč, pomocná ruka, obmedzovač hĺbky vŕtania |
| Symbol | YT-82045 |
Najvýkonnejšia príklepová vŕtačka z radu YATO s plynulou reguláciou otáčok. Dvojrýchlostná prevodovka z kalenej ocele s tvrdosťou 63-65 HRC, vhodná na prácu v kameni, tehle, betóne a kovoch, prenáša maximálny krútiaci moment 50 Nm (1. stupeň).Motor s príkonom 1200 W a medeným vinutím je odolný a má výkon potrebný na vŕtanie diamantovými jadrovými vrtákmi alebo príklepovými frézami WIDIA. Vysoká frekvencia mechanického príklepu sa premieta do rýchleho vŕtania do tvrdého betónu s frézami WIDIA s priemerom do 20 mm a dĺžkou nad 400 mm.
- skľučovadlo: samostrediace
- veľkosť skľučovadla: 3-16 mm
- otáčky: 0-1200 (1. stupeň) / 0-3000 (2. stupeň) ot.
- hmotnosť: 3,4 kg
- výkon: 1200 W
- dĺžka kábla: 3 m
- úder: do 48 000 úderov/min
- Maximálny priemer vŕtania do dreva: 30 mm
- maximálny priemer vŕtania do betónu: 30 mm 20 mm