| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 720 W |
| Obrat | 3000-11000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.0 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Aplikácia | brúsenie a rezanie kovov a minerálnych stavebných materiálov, ako sú tehly, prírodný a umelý kameň, betón, dlaždice |
| Symbol | YT-82089 |
brúsenie a rezanie kovov a minerálnych stavebných materiálov, ako sú tehly, prírodný a umelý kameň, betón, glazované dlaždice
- výkon: 720 W
- plynulá regulácia otáčok od 3000 do 11000 ot/min
- regulácia otáčok
- priemer brúsneho kotúča: 125 mm
- stupeň ochrany: IPX0
- montáž: závit M14
- napájací kábel s dĺžkou 3 m
- hmotnosť: 1,8 kg
- Rozsah dodávky: pomocná rukoväť, kryt brúsneho kotúča, kľúč na brúsny kotúč