| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1700 W |
| Obrat | 2850-10500 min⁻¹ |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.5 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.5 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Aplikácia | rezanie a brúsenie valcovanej ocele, liatiny, oceľoliatiny, tvrdých minerálnych a kompozitných materiálov ako je porcelánová kamenina, betón, slinka atď., brúsenie nerezovej ocele |
| Symbol | YT-821024 |
Jedna z najvýkonnejších 125 mm uhlových brúsok na trhu. Vhodná na rezanie valcovanej ocele, liatiny, oceľoliatiny, tvrdých minerálnych a kompozitných materiálov, napríklad: porcelánovej kameniny, betónu, slinku. Vďaka regulácii otáčok a systému udržiavania nízkych otáčok je vhodná aj na brúsenie nehrdzavejúcej ocele.
Stroj je vybavený zosilnenou prevodovkou a systémom mäkkého štartu, ktorý zabezpečuje dlhšiu životnosť motora. Výkonný motor s medeným vinutím je potiahnutý živicou, ktorá ho chráni pred poškodením. Trojpolohová pomocná rukoväť je priskrutkovaná na bočných alebo horných stranách krytu prevodovky. Gumový kábel s dĺžkou 3 metre umožňuje pohodlnú obsluhu brúsky. Bočný spínač je praktický, odolný a umožňuje jednoduché zapnutie brúsky aj v pracovných rukaviciach. Vonkajší priemer krytu je štíhly, čo umožňuje bezpečné uchopenie a vedenie kotúča po línii rezu. Systém rýchlej výmeny kief umožňuje ich výmenu bez nutnosti demontáže celého stroja.
- otáčky: 2 850 - 10 500 ot.
- priemer brúsneho kotúča: 125 mm
- priemer otvoru brúsneho kotúča: 22 mm
- veľkosť závitu vretena: M14
- hmotnosť: 2,5 kg
- dĺžka kábla: 3 m