| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kalená oceľ |
| Rýchlosť pílového kotúča | 0-7200 m/s |
| Rozsah rezu | 127x127 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Długość brzeszczotu | 1140 mm |
| Výška pílového listu | 12.7 mm |
| Hrúbka pílového listu | 0.6 mm |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.14 ± 1.5 / 4.65 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6.3 kg |
| Nastavte obsah | pásová píla, čepeľ |
| Symbol | YT-82187 |
Pásová píla určená na rezanie nehrdzavejúcej ocele, kalenej ocele, kovových profilov a rúr. Odporúča sa na inštalačné, montážne a stavebné práce a je napájaná 18 V systémovými batériami Yato.
Pri rezaní bez iskier nedochádza ku korózii kovu v mieste rezu a je rýchlejšie ako s uhlovou brúskou. Píla sa vyznačuje veľkým pracovným rozsahom. Umožňuje rezanie oceľových profilov s rozmermi 125 × 125 mm pod uhlom 90°.
Konštrukcia stroja umožňuje rýchlu výmenu a napínanie rezného pásu bez použitia náradia. Kovové telo zvyšuje odolnosť voči mechanickému namáhaniu a uľahčuje odvod tepla.
Odporúča sa na montážne práce:
- posuvné brány
- ploty
- oceľové konštrukcie.
Ponuka spoločnosti Yato zahŕňa aj:
- YT-82188
- pílový kotúč YT-82189