| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 150 W |
| Obrat | 2980 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Rozmery brúsnych kotúčov | Ø125x16xØ12.7 mm |
| Pracovný režim | S1 105 W, S6 40% 10 min 150 W |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 82.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.7 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 4.2 kg |
| Symbol | YT-822100 |
Dvojkotúčová stolová brúska umožňuje brúsenie, ostrenie a leštenie nástrojov, ako aj čistenie a odstraňovanie otrepov. Možnosť inštalácie na pracovný stôl zaručuje stabilitu a pohodlie, zatiaľ čo pripojenie na odsávanie prachu zabezpečuje účinný zber práce.
- Motor s výkonom 150 W
- max. otáčky: 2980 ot/min
- veľkosť brúsneho kotúča: 125 x 12,7 x 16 mm
- presná práca bez citeľných vibrácií
- Ochranné kryty proti iskreniu a pilinám
- Robustná konštrukcia pre bezpečnú prácu
- LED osvetlenie
- hmotnosť: 4,2 kg