| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Rýchlosť rezania | 1600 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Hrúbka rezu max | 215 mm |
| Max. hrúbka rezu v oceli | 1.2 mm |
| Maximálna hrúbka rezu v železe | 1.6 mm |
| Max. hrúbka rezu v hliníku | 2.5 mm |
| Tvar rezu | jednoduché, ohnuté |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 6.77 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Aplikácia | na rýchle rezanie oceľových a hliníkových plechov |
| Symbol | YT-82398 |
Nožnice 18 V sú spoľahlivý nástroj určený na rezanie plechových krytín, oceľových žľabov, plechových parapetov, karosérií a plechových dielcov. Vďaka pevnej konštrukcii a pohodlnej ergonomickému obalu je práca v dielni a na stavbe presná a pohodlná.
Batériové napájanie zabezpečuje plnú mobilitu a voľnosť pohybu, umožňujúc prácu v akýchkoľvek podmienkach. Nožnice sa ideálne hodia pri pokrývačstve, montáži oceľových konštrukcií alebo výrobe ventilačných kanálov. Sú nenahraditeľným nástrojom pre profesionálov aj majstrov.
- stabilná práca bez potreby častého nabíjania, nenahraditeľná na výškach, v ťažko dostupných miestach alebo v teréne
- vhodný výkon na rezanie rôznych typov plechov, vrátane tých s väčšou hrúbkou
- max. hrúbka rezania nerezovej ocele: 1,6 mm
- max. hrúbka rezania mäkkých kovov: 2,5 mm
- rýchlosť rezania: 1600 min-1
- rezná hlava umožňuje presné a rovnomerné rezy bez ostrých hrán a bez tavenia vrstvy zinku
- čepeľ nožníc sa nezasekne v materiáli a neškriabe
- zariadenie sa osvedčuje pri rovnomernom a zakrivenom rezaní a vyrezávaní kruhov, čím sa znižuje riziko deformácie materiálu
- nízka váha 1,8 kg zabezpečuje pohodlnú prácu bez zbytočného zaťažovania
- súprava s výkonnou batériou 4 Ah (YT-828463) a nabíjačkou zabalená v pevnej kufri
- možnosť použitia batérií rôznej kapacity zo série YATO 18 V