| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Rýchlosť rezania | 1600 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Hrúbka rezu max | 215 mm |
| Max. hrúbka rezu v oceli | 1.2 mm |
| Maximálna hrúbka rezu v železe | 1.6 mm |
| Max. hrúbka rezu v hliníku | 2.5 mm |
| Tvar rezu | jednoduché, ohnuté |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 6.77 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Aplikácia | na rýchle rezanie oceľových a hliníkových plechov |
| Symbol | YT-82399 |
Nožnice 18 V sú spoľahlivým nástrojom určeným na rezanie plechových krytín, oceľových žľabov, plechových parapetov, karosérií a plechových opracovaní. Vďaka pevnej konštrukcii a pohodlnej, ergonomicky tvarovanej obložke je práca v dielni a na stavbe presná a pohodlná.
Bezdrôtové napájanie zaisťuje úplnú mobilitu a slobodu pohybu, umožňujúc prácu v akýchkoľvek podmienkach. Nožnice sa ideálne hodia pre strešníctvo, montáž oceľových konštrukcií alebo výrobu ventilačných kanálov. Sú nenahraditeľným nástrojom pre profesionálov aj majstrov.
- stabilná práca bez nutnosti častého nabíjania, nenahraditeľná na výškach, v ťažko dostupných miestach alebo v teréne
- adekvátna sila na rezanie rôznych typov plechov, vrátane tých s väčšou hrúbkou
- max. hrúbka rezania nerezovej ocele: 1,6 mm
- max. hrúbka rezania mäkkých kovov: 2,5 mm
- rychlosť rezania: 1600 min-1
- rezacia hlava umožňuje dosiahnuť presné a rovnomerné rezy bez ostrých okrajov a bez tavenia vrstvy zinku
- zariadenie sa osvedčuje pri rovných aj zakrivených rezoch, znižujúc riziko deformácie materiálu
- nízka hmotnosť 1,8 kg zabezpečuje pohodlnú prácu bez zbytočného zaťažovania
- možnosť použitia akumulátorov s rôznou kapacitou zo série YATO 18 V
Verzia body - bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.