| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Obrat | 3800 min⁻¹ |
| najvyšší limit | 54 (90˚), 40 (45˚) mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Vonkajší priemer kotúča | 165 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 16 mm |
| Hrúbka disku max | 2.5 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Nastavenie uhla rezu | 0-45 ˚ |
| Laser | NIE |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.33 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.3 kg |
| Nastavte obsah | videl, vodítko so stupnicou |
| Symbol | YT-82810 |
Silná ručná píla s priemerom kotúča 165 mm na použitie pri pokrývaní strechy, montáži záhradnej architektúry, na stavbe a počas dokončovacích prác. Zariadenie rýchlo a efektívne reže šindle strechy 40 x 60 mm, dosky OSB 25 mm, dosky 32 mm a podlahové panely a trojvrstvové dosky. Nízka hmotnosť zabezpečuje jednoduché ovládanie zariadenia a zvyšuje pohodlie pri práci.
- nástrojové, presné nastavenie uholu sklonu a hĺbky rezu
- ochranný kryt rezného kotúča, ktorý odhalí čepeľ len v čase rezu
- integrovaný systém odvádzania prachu
- rúčka umožňujúca pohodlnú a bezpečnú prácu jednou rukou
- trvanlivá a pevná noha podstavca s rovnou plochou
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu batérie
- systém 18 V - prevádzka na jednej spoločnej batérii, ktorá sa hodí do série zariadení
- na predaj sú náhradné batérie s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
V balení: píla, batéria Li-Ion 18 V 2 Ah, rýchlo nabíjačka (1 h pre batériu 2 Ah).
Dostupná aj ako samostatný nástroj (bez batérie a nabíjačky) - YT-82811.
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané rovnakou výkonnou batériou. Zariadenia môžete kúpiť buď v balení s batériou a rýchlonabíjačkou, alebo samostatne, čo je ideálne riešenie, ak rozširujete svoju zbierku náradia.
Akumulátorový pohon vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú akumulátorové náradia YATO odolné, kompaktné a perfektne vyvážené. Práca s nimi je tak príjemná.
- Profesionalizmus
Sila, moderné riešenia, precízne riešenia - to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, ktorá bola vytvorená pre tých najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradia. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto v dome a životné prostredie!
- Výber
Keď sa zvyšujú vaše požiadavky, rastie aj kolekcia 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si zbierku, ktorú naozaj potrebujete.