| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 2 |
| Obrat | 4500 min⁻¹ |
| Dĺžka vodítka | 14" (355 mm) |
| Napätie | 36 (18x2) V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Typ reťaze | AP14-52-437P |
| Rozstup reťaze | 0,375" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,043" (1,1 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 8.5 m/s |
| Počet buniek | 52 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 9,525 mm |
| Typ vedenia reťaze | 3/8 0.043x52 |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.17 l |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Systém rýchleho napínania reťaze | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 81.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 92.8 ± 2.6 dB(A) |
| Vibrácie | 2.57 ± 1.5 / 4.92 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.84 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Pre reťaze | YT-849475 |
| Pre sprievodcov | YT-84918 |
| Symbol | YT-82812 |
Reťazová píla s dvojitou silou systémových batérií s napätím 36 V. Navrhnutá pre práce v domácnosti a záhrade: ľahká, kompaktná a jednoducho ovládateľná. Umôže ľahko vykonávať záhradné a stavebno-reparačné práce.
- nástrojové napínanie reťaze
- automatické mazanie rezného systému
- otáčky 4500 ot./min a rýchlosť posunu reťaze 8,5 m/s zabezpečujú rýchle a efektívne rezanie dreva
- vedenie: 14″
- spínač s blokáciou spustenia
- nádržka na olej 170 ml s ukazovateľom hladiny
- tichý chod umožňuje používanie v uzavretých priestoroch
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu batérií
- na predaj sú náhradné batérie s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
Súprava obsahuje:
- reťazovú pílu
- vedenie reťaze
- reznú reťaz
- kryt vedenia
- 2x batérie 2Ah
- nabíjaciu stanicu
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané rovnakou odolnou batériou. Zariadenia môžete kúpiť v sade s batériou a rýchlym nabíjačom alebo samostatne, čo je ideálne riešenie, keď rozširujete svoju zbierku náradia.
Akumulátorový pohon vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú akumulátorové náradia YATO odolné, praktické a perfektne vyvážené. Takže práca s nimi je radosťou.
- Profesionalizmus
Sila, moderné riešenia, prepracované detaily - to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, ktorá bola vytvorená s ohľadom na najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradia. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto v dome a životné prostredie!
- Výber
Ak rastú vaše požiadavky, rastie aj kolekcia 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si súpravu, ktorú skutočne potrebujete.