| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Obrat | 8000 min⁻¹ |
| Dĺžka vodítka | 16" (400 mm) |
| Napätie | 36 (18x2) V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ reťaze | AP16-56-507P |
| Rozstup reťaze | 0,375" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,05" (1,3 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 15 m/s |
| Počet buniek | 56 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 9,525 mm |
| Typ vedenia reťaze | 3/8 0.05x56 |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.25 l |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Systém rýchleho napínania reťaze | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 95.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.4 ± 2.54 dB(A) |
| Vibrácie | 3.25 ± 1.5 / 5.19 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.95 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Pre reťaze | YT-84953 |
| Pre sprievodcov | YT-84935 |
| Symbol | YT-828132 |
Akumulátorová reťazová píla s bezkartáčovým motorom je rovnako výkonná ako benzínová reťazová píla. Vďaka 16'' dlhej vodiacej lište a vysokým otáčkam reťaze je možné rezať palivové drevo, rúbať stromy s hrúbkou kmeňa do 40 cm, čistiť pozemky na stavbu alebo rezať strešné krovy na stavbe.
Je poháňaná dvoma 18 V akumulátormi z platformy YATO, ktoré poskytujú dlhý čas prevádzky na jedno nabitie. Bezkartáčový motor ponúka tichú prevádzku a dlhú životnosť zariadenia. Celoobvodová rukoväť umožňuje píle bezpečne rezať pod rôznymi uhlami. Náradie má samostatný gombík na nastavenie napnutia reťaze a samostatný gombík na otváranie krytu.
- lišta: 16" (395 mm)
- hmotnosť: 2,95 kg
- maximálne otáčky: 8000 ot/min
- max. otáčky reťaze: 15 m/s
- objem olejovej nádrže: 1,5 l: 250 ml
- rozstup reťaze: 0,375" (9,525 mm)
- počet článkov: 56
- typ montáže lišty: P
- píla je vhodná pre lištu YT-84935 a reťaz YT-84953