| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Rozsah merania | 1.04 / 10.4 / 150 MPa/bar/PSI |
| Efektívnosť | 14 l/min |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Dĺžka hadice | 50 cm |
| Manometer | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 77.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 85.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.33 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.8 kg |
| Nastavte obsah | push-up, mal, hadicový adaptér |
| Symbol | YT-82894 |
- Akumulátorový pištoľ 18V na nafukovanie
- Kompaktný a silný
- Akumulátor 18V je kompatibilný so všetkými zariadeniami Yato 18V systému
- Nahradzuje kompresor všade tam, kde je potrebná veľká pohyblivosť - v teréne, na ceste, na pláži a ihrisku alebo v dielni
- na predaj sú náhradné akumulátory s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) i 6 Ah (YT-828464)
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané rovnakým výkonným batériou. Zariadenia môžete zakúpiť buď v balení s akumulátorom a rýchlonabíjačkou, alebo samostatne, čo je ideálne riešenie pri rozširovaní svojej zbierky náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú akumulátorové náradia YATO odolné, ľahko prenosné a perfektne vyvážené. Práca s nimi je tak radosť.
- Profesionalizmus
Výkon, moderné riešenia, prepracované technológie - to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, vytvorenej pre tých najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Efektivita
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradia. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto doma a životné prostredie!
- Výber
Ak rastú vaše požiadavky, rastie aj kolekcia 18 V. Široký výber náradí do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si zbierku, ktorú naozaj potrebujete.