| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Rozsah merania | 1.04 / 10.4 / 150 MPa/bar/PSI |
| Efektívnosť | 14 l/min |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Dĺžka hadice | 50 cm |
| Manometer | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 77.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 85.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.33 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.8 kg |
| Nastavte obsah | push-up, mal, hadicový adaptér |
| Symbol | YT-82895 |
18V akumulátorová pištoľ na nafúkanie, ktorá nahradí kompresor všade tam, kde je potrebná veľká mobilita - v teréne, na ceste, na pláži a ihrisku alebo dielni.
- kompaktný a silný
- akumulátor 18V je kompatibilný so všetkými zariadeniami systému Yato 18V
- predáva sa bez batérie a nabíjačky
- na predaj sú náhradné batérie s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané rovnakou výkonnou batériou. Zariadenia môžete zakúpiť buď v sade s batériou a rýchlym nabíjačom, alebo samostatne, čo je ideálne riešenie pri rozširovaní vášho arzenálu náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú akumulátorové náradia YATO odolné, praktické a perfektne vyvážené. Práca s nimi je radosť.
- Profesionalizmus
Výkon, modernosť, premyslené riešenia - to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, ktoré boli navrhnuté pre tých najnáročnejších užívateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradia. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto v dome a životné prostredie!
- Výber
Ak rastú vaše požiadavky, rastie aj zbierka 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si súpravu, ktorú skutočne potrebujete.