| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Obrat | 2100-5000 min⁻¹ |
| Veľkosť závitu vretena | M8 |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 125 mm |
| Výstrednosť | 15 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 75.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.56 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.9 kg |
| Nastavte obsah | leštička, kurt, 3x leštiaca podložka na špongiu |
| Symbol | YT-82924 |
Excentrická leštička s bezkartáčovým motorom na leštenie, voskovanie a brúsenie karosérií. Veľký rozsah excentrického pohybu zabezpečuje efektívnu prácu.
- Orbitálny pohyb hlavy zabraňuje vzniku hologramov počas leštenia
- široký rozsah regulácie otáčok pomáha používateľovi zabrániť príliš rýchlemu odparovaniu vody z leštiacej pasty, čo uľahčuje jej rovnomerné rozloženie
- rovnako užitočnou vlastnosťou je možnosť udržiavať konštantnú rýchlosť pri práci s premenlivým tlakom
- funkcia jemného štartu motora predlžuje životnosť prevodovky
- praktické a ergonomické puzdro na jednoduché používanie
- priemer hubiek: 125 mm
- 3 hubky rôznej tvrdosti sú súčasťou balenia