| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1.15 kW |
| Vlastnosti | pomoc pri štarte |
| Nabíjacie napätie | 12/24 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 7,5/16/27 (12 V), 7,5/14/25 (24 V) A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 600 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 20-600 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré |
| Štartovací prúd | 300 (12 V), 240 (24 V) A |
| Mikroprocesor | NIE |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 15 kg |
| Symbol | YT-83060 |
Usmerňovač s funkciou asistencie pri štarte. Podporuje batérie s kapacitou od 20 Ah do 600 Ah. Maximálny štartovací prúd pre 12 V batérie je 300 A, pre 24 V je to 240 A.