| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1.38 kW |
| Vlastnosti | pomoc pri štarte |
| Nabíjacie napätie | 12/24 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 13/7/19/25/32/38 (12V), 15/21/25/32/35 (24 V) A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 800 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 20-800 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré |
| Štartovací prúd | 540 (12 V), 450 (24 V) A |
| Mikroprocesor | NIE |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 25 kg |
| Symbol | YT-83062 |
Usmerňovač s funkciou asistencie pri štarte. Podporuje batérie s kapacitou od 20 Ah do 800 Ah. Maximálny štartovací prúd pre 12 V batérie je 540 A, pre 24 V je to 450 A.