| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1.25 kW |
| Vlastnosti | pomoc pri štarte |
| Nabíjacie napätie | 12/24 V d.c. |
| Nabíjací prúd | 8/12,5/16,5/21/28/32 (12V), 9/12,5/16,5/20/27/31 (24 V) A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. kapacita nabitej batérie | 700 Ah |
| Kapacita nabitej batérie | 20-700 Ah |
| Typ nabíjanej batérie | mokré |
| Štartovací prúd | 390 (12 V), 360 (24 V) A |
| Mikroprocesor | NIE |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 23 kg |
| Symbol | YT-83061 |
Usmerňovač s funkciou asistencie pri štarte. Podporuje batérie s kapacitou od 20 Ah do 100 Ah. Maximálny štartovací prúd pre 12 V batérie je 390 A, pre 24 V je to 360 A.