| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2.5 kW |
| Objem motora | 56.5 cm³ |
| Maximálne otáčky motora | 8500 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 2700-3400 min⁻¹ |
| Dĺžka vodítka | 20" (480 mm) |
| Dĺžka rezu | 480 mm |
| Typ reťaze | 0.325.058x76 |
| Rozstup reťaze | 0,325" (8,255 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,058" (1,5 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 21.2 m/s |
| Počet buniek | 76 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 7 zubov x 8,255 mm |
| Typ vedenia reťaze | BE20-76-5812P |
| Typ montáže | E |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita palivovej nádrže | 700 cm³ |
| Podiel paliva a oleja | 40:1 |
| Spotreba paliva max | 0.628 kg/h |
| Kapacita olejovej nádrže | 240 cm³ |
| Jednoduché spustenie | áno |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Antivibračný systém | áno |
| Chladenie | vzduchu |
| Typ zapaľovacej sviečky | L8RTF |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 2 |
| Akustický tlak | 94.59 ± 1.34 dB(A) |
| Akustická sila | 113.46 ± 1.34 dB(A) |
| Vibrácie | 7.234 ± 1.5 / 9.528 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5.7 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt, nosný pás |
| Pre reťaze | YT-84944 |
| Pre sprievodcov | YT-84937 |
| Symbol | YT-84910 |
Výkonná a ergonomická reťazová píla na pohodlnú a jednoduchú prácu. Má systémy, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie používateľa. Výkonnostné funkcie zvyšujú výkon náradia a umožňujú jeho použitie na pokročilé záhradné práce. Dobre sa osvedčí pri prerezávaní kríkov a konárov a jednoduchých domácich prácach , ako aj pri rezaní stromov a náročnejších činnostiach.
Benzínová reťazová píla YATO s výkonom 3,4 HP je nástroj určený nielen na domáce použitie. Vysoký výkon motora umožňuje rezanie hrubých kmeňov a konárov a pílenie stromov. Antivibračná rukoväť a pohodlná tvarovaná rukoväť umožňujú pohodlnú prácu aj tým najnáročnejším používateľom.
Určené použitie:
- rezanie palivového dreva
- stavebné práce v dreve
- záhradnícke a lesnícke práce
- výrub a starostlivosť o kríky a stromy
Vlastnosti
- systém odvetrávania paliva
- funkciajednoduchého štartovania
- priehľadný kryt palivovej nádrže na jednoduchú kontrolu množstva paliva
- antivibračná rukoväť
- pohodlná profilovaná rukoväť
- ochrana tyče
- automatické mazanie reťaze
- spĺňa emisnú normu EURO 2
- univerzálny kľúč v balení
Benzínová píla YATO je vybavená automatickým systémom mazania, ako aj systémom odvzdušňovania paliva. Vďaka tomu všetkému je používanie tohto náradia veľmi jednoduché a nenáročné.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Po skončení práce môže olej, ktorý zostal v mazacom systéme, v malom množstve vytiecť. To však nemá za následok stratu oleja v nádrži. Odporúča sa pravidelne kontrolovať hladinu oleja v nádrži!