| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Kapacita nádrže | 30 l |
| Druh práce | suché, vlhký, vyhodenie, bezvreckový |
| Vlastnosti | dúchadlá |
| Sila | 1400 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Pracovné vákuum | 18 kPa |
| Typ filtra | HEPA |
| Regulácia výkonu | áno, 2-stupňový |
| Zásuvka pre elektrické náradie | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 4.5 m |
| Maks. obciążenie gniazda | 2000 W |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 4 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, ohybná hadica, predlžovacia trubica x2, úzky hrot, široký hrot, filtr x2, kabelka |
| Symbol | YT-85701 |
Dielenský vysávač YATO s príkonom 1400 W a sacím výkonom 18 kPa. Má nádrž s objemom 30 l. Vysávač je vybavený teleskopickou antistatickou trubicou. Má tiež zabudovanú zásuvku, ktorá umožňuje napájanie elektrického náradia.
- Umožňuje prácu na mokro aj na sucho a možno ho použiť aj ako fukár.
Funkcie: - vysávač s funkciou vysávania, - vysávač s funkciou vysávania, - vysávač s funkciou vysávania, - vysávač s funkciou vysávania:
- Príkon 1400 W
- Sací výkon 18 kPa
- kapacita 30 l
- vysoký sací výkon a vysoká intenzita pre dlhotrvajúcu prácu
- dvojstupňové nastavenie výkonu
- použitie za mokra aj za sucha
- HEPA filter pre dlhšiu životnosť motora
- teleskopická, antistatická trubica
- zásuvka pre elektrické náradie s funkciou automatického spustenia
- funkcia fúkania lístia užitočná aj na čistenie stolárskeho náradia od prachu, odstraňovanie nečistôt z ťažko prístupných miest
- kovový kryt a upevňovacie prvky
- Na použitie s vreckom na prach alebo bez neho
- 5 m kábel