| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Vlastnosti | dúchadlá |
| Sila | 1400 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Pracovné vákuum | 18 kPa |
| Kapacita nádrže | 30 l |
| Typ filtra | materiály, emulzia |
| Regulácia výkonu | NIE |
| Zásuvka pre elektrické náradie | NIE |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 4.5 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 2.8 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, flexibilná hadica (430 cm), drenážna hadica 200 cm), predlžovacia trubica x4, široký hrot 30 cm, úzky hrot, tip na čistenie jazierka, |
| Obsah setu pokr. | okrúhla kefa s otočnou hlavicou, filtr x2, vrece na odpad z jazierka |
| Kompatibilné s | YT-85750 |
| Symbol | YT-85720 |
Multifunkčný vysávač na použitie v dielni, garáži a pri čistení jazierka.
Funkcie:
- mokré vysávanie
- suché vysávanie
- fúkač
Funkcie: - vysávač na vysávanie, - vysávač na vysávanie, - vysávač na vysávanie, - vysávač na vysávanie, - vysávač na vysávanie:
- Výkon: 1400 W
- sací výkon: 18 kPa
- kapacita: 30 l
- dĺžka kábla: 4,5m
- odolnosť voči vode: IP44
- napätie: 220-240 V
Príslušenstvo
- podlahová hubica na suché a mokré vysávanie (otočná hlavica, šírka 30 cm)
- okrúhla kefa (rotačná hlava)
- štrbinová hubica (14 cm)
- dlhá hadica (430 cm)
- vypúšťacia hadica (200 cm, ø54 mm)
- 4 plastové trubice (celková dĺžka 168,5 cm)
- tryska na čistenie rybníkov (nastavenie otvorov 6-12 mm)
- vrecko na nečistoty v jazierku
- Penový filter pre mokrú prevádzku
- tkaninový filter na suchú prevádzku ø30 cm