| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4.5 mm |
| Dĺžka | 80.8 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 50.7 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | oceľ |
| Symbol | 20450 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.