| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 16.0 mm |
| Dĺžka | 150 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 105 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | oceľ |
| Symbol | 21600 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.