| Značka | Sthor |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 5.0 mm |
| Dĺžka | 87.5 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 56.8 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | oceľ |
| Symbol | 20500 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.