| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka | 465 mm |
| Krútiaci moment | 28.0-210 Nm |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Symbol | 57350 |
Momentový kľúč je presný prístroj na meranie krútiaceho momentu. Používa sa na uťahovanie závitových spojovacích prvkov tak, aby bol známy spojovací moment, ktorý zodpovedá typu materiálu a pevnosti skrutky a matice. Kľúč sa skladá z hlavy so štvorhrannou stopkou a ramena prenášajúceho silu. Hlava sa používa na upínanie šesťhranných nástrčiek. Porovnanie krútiacich momentov v rôznych jednotkách dĺžky a sily: 1 kG*cm = 13,887 OZ*IN (unca x palec) 1 kG*cm = 0,867 LB*IN (libra x palec) 1 kG*m = 9,80665 N*m (Niuton x meter) 1 kG*m = 7,233 LB*FT (libra x stopa) 1 FT*LB = 12 LB*IN (libra x palec) 1 dm*N = 14,16 OZ*IN (unca x palec)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.