| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 20x22 mm |
| Celková dĺžka | 230 mm |
| Šírka menšieho vidlicového kľúča | 42.1 mm |
| Hrúbka menšieho vidlicového kľúča | 7.1 mm |
| Šírka väčšieho vidlicového kľúča | 46.8 mm |
| Hrúbka väčšieho vidlicového kľúča | 6.8 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-0374 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.