| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 21x23 mm |
| Celková dĺžka | 245 mm |
| Šírka menšieho vidlicového kľúča | 44.4 mm |
| Hrúbka menšieho vidlicového kľúča | 7.3 mm |
| Šírka väčšieho vidlicového kľúča | 48.6 mm |
| Hrúbka väčšieho vidlicového kľúča | 6.9 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-0375 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.