| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Celková dĺžka | 110 mm |
| Priemer | 6 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 45 mm |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Materiál | 40Cr |
| Materiál pracovnej časti | S4 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Materiál čepele | YG-11C |
| Typ elektrónky | X-tip |
| Špirálový typ | dvojitý |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | betón, pórobetón, silikáty |
| Symbol | YT-4201 |
Klasický štvordrážkový vrták do železobetónu s ostrím odolným voči poškodeniu pre kontakt s výstužnou tyčou. Použitie na vŕtanie do železobetónu, silikátových a keramických tehál.
Dvojitá špirála zabraňuje zaseknutiu vrtáka pri vypúšťaní veľkého množstva vyťaženého materiálu. Oceľ, z ktorej je vyrobené telo vrtáka, je odolná voči teplotnej rozťažnosti, takže vrták sa v skľučovadle nezablokuje.
- Materiál: 40Cr
- Materiál obrobku: YG-11C
- Typ čepele: priečne rezanie, X-tip
- Typ špirály: dvojitá
- Povrchová úprava: pieskovanie
- Typ držiaka nástroja: sds plus