| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Celková dĺžka | 460 mm |
| Priemer | 14 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 360 mm |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Materiál | 40Cr |
| Materiál pracovnej časti | S4 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Materiál čepele | YG-11C |
| Typ elektrónky | X-tip |
| Špirálový typ | dvojitý |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | betón, pórobetón, silikáty |
| Symbol | YT-4219 |
Klasický štvorbodový vrták do železobetónu s čepeľou odolnou proti poškodeniu pri kontakte s výstužou. Použitie na vŕtanie do železobetónu, silikátových a keramických tehál.
Dvojitá špirála zabraňuje zaseknutiu vrtáka pri vypúšťaní veľkého množstva vyťaženého materiálu. Oceľ telesa vrtáka je odolná voči teplotnej rozťažnosti, takže vrták sa v skľučovadle nezablokuje.
- materiál: 40Cr
- použitie: betón|bunkový betón|silikát
- povrchová úprava: brúsený
- materiál pracovnej časti: S4
- typ držiaka nástroja: SDS-Plus
- priemer: 14 mm
- materiál čepele: YG-11C
- celková dĺžka: 460 mm
- dĺžka pracovnej časti: 360 mm
- počet kusov v súprave: 10
- typ čepele: X-tip
- typ špirály: dvojitá