| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm |
| Celková dĺžka | 49, 61, 75, 86, 93, 117 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 24, 33, 43, 52, 57, 75 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Obrat | 4000, 2600, 2000, 1600, 1300, 1000 min⁻¹ |
| Materiál | HSS 6542 |
| Povrchová úprava | oxidované, leštené |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 130 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 6 |
| Aplikácia | oceľ, liatina, ľahké kovy, syntetická látka |
| Symbol | YT-4460 |
Vyrobené z vysokokvalitnej HSS s valcovou stopkou.
Určené na použitie v priemysle a remeslách, na presné vŕtanie do ocele, liatiny, kovov, plastov.
Súprava pozostáva zo 6 vrtákov s priem:
- 2 mm (celková dĺžka: 49 mm | pracovná dĺžka: 24 mm)
- 3 mm (celková dĺžka: 61 mm | pracovná dĺžka: 33 mm)
- 4 mm (celková dĺžka: 75 mm | pracovná dĺžka: 43 mm)
- 5 mm (celková dĺžka: 86 mm | pracovná dĺžka: 52 mm)
- 6 mm (celková dĺžka: 93 mm | pracovná dĺžka: 57 mm)
- 8 mm (celková dĺžka: 117 mm | pracovná dĺžka: 75 mm)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.