| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 22, 24, 25 mm |
| Celková dĺžka | 150 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 75 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | zrenovované, leštené |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, vysoko uhlíková oceľ, oceľ valcovaná za studena, liatina |
| Symbol | YT-44626 |
Sady vrtákov do kovu YATO YT-44626 na profesionálne použitie: vŕtanie do vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, konštrukčnej ocele a ocele valcovanej za studena.
- Oceľ HSS 4241 poskytuje niekoľkonásobne rýchlejšie vŕtanie a zachováva odolnosť voči poškodeniu a otupeniu, pričom sa zachováva geometria vrtákov
- krížová rezná hrana "split point" s uhlom hrotu 135° umožňuje vŕtanie bez predchádzajúceho bodovania a zaručuje dokonalé vycentrovanie
- rýchlo odvádza teplo pri vŕtaní do tvrdých ocelí bez spálenia vrtákov
- nižší koeficient trenia znižuje priľnavosť triesok a triesok k vrtákom
- Celková dĺžka: 150 mm
- pracovná dĺžka: 75 mm
- stopka: 1/2"
- Balené v plastových škatuliach
Vrtáky: 22, 24, 25 mm