| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm |
| Celková dĺžka | 34, 49, 61, 75, 86, 93, 109, 117, 125, 133 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 12, 24, 33, 43, 52, 57, 69, 75, 81, 87 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Obrat | 3800, 4000, 2600, 2000, 1600, 1300, 1100, 1000, 900, 800 min⁻¹ |
| Materiál | HSS 6542 |
| Povrchová úprava | oxidované, leštené |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 130 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | oceľ, liatina, ľahké kovy, syntetická látka |
| Symbol | YT-4461 |
Sada vrtákov do kovu 10 kusov od spoločnosti YATO vyrobených z rýchloreznej ocele HSS.
Súprava sa dodáva v praktickom plastovom kufríku.
Súprava obsahuje 10 vrtákov s priemerom:
- 1 mm (celková dĺžka: 34 mm | pracovná dĺžka: 12 mm)
- 2 mm (celková dĺžka: 49 mm | pracovná dĺžka: 24 mm)
- 3 mm (celková dĺžka: 61 mm | pracovná dĺžka: 33 mm)
- 4 mm (celková dĺžka: 75 mm | pracovná dĺžka: 43 mm)
- 5 mm (celková dĺžka: 86 mm | pracovná dĺžka: 52 mm)
- 6 mm (celková dĺžka: 93 mm | pracovná dĺžka: 57 mm)
- 7 mm (celková dĺžka: 109 mm | pracovná dĺžka: 69 mm)
- 8 mm (celková dĺžka: 117 mm | pracovná dĺžka: 75 mm)
- 9 mm (celková dĺžka: 125 mm | pracovná dĺžka: 81 mm)
- 10 mm (celková dĺžka: 133 mm | pracovná dĺžka: 87 mm)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.