| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 29, 32, 35 mm |
| Dĺžka | 75 mm |
| Pracovná dĺžka | 45 mm |
| Počet krokov | 10 |
| Hrúbka rezu max | 4 mm |
| Typ držiaka nástroja | trojuholník |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu |
| Aplikácia | vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ, konštrukčná oceľ, oceľ valcovaná za studena, neželezné kovy, oceľové plechy, syntetická látka |
| Symbol | YT-44739 |
Stupňovitý vrták určený na vŕtanie do vysokokvalitnej nehrdzavejúcej, konštrukčnej a za studena valcovanej ocele, neželezných kovov, oceľových plechov, plastov.
- vyrobené z rýchloreznej ocele HSS 4241, potiahnuté nitridom titánu na zvýšenie životnosti vrtákov
- okraje vŕtaných otvorov zostávajú čisté a bez otrepov
- samostredenie na zaoblených a klzkých povrchoch
- Rýchly odvod tepla pri vŕtaní do tvrdých materiálov
- 2 šikmé drážky na odstraňovanie triesky pre účinný odvod prachu
- rukoväť s 3 plochými povrchmi na maximálny prenos krútiaceho momentu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.