| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm |
| Dĺžka | 75 mm |
| Pracovná dĺžka | 52 mm |
| Počet krokov | 10 |
| Hrúbka rezu max | 4 mm |
| Typ držiaka nástroja | trojuholník |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu |
| Aplikácia | vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ, konštrukčná oceľ, oceľ valcovaná za studena, neželezné kovy, oceľové plechy, syntetická látka |
| Symbol | YT-44741 |
Stupňovitý vrták 4 - 22 mm z HSS 4241, potiahnutý nitridom titánu.
- Rozstupy po 2 mm
- 10 krokov
- trojuholníková stopka (3 rovné plochy)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.