| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35, 38 mm |
| Dĺžka | 105 mm |
| Pracovná dĺžka | 78 mm |
| Počet krokov | 12 |
| Hrúbka rezu max | 4 mm |
| Typ držiaka nástroja | trojuholník |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu |
| Aplikácia | vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ, konštrukčná oceľ, oceľ valcovaná za studena, neželezné kovy, oceľové plechy, syntetická látka |
| Symbol | YT-44740 |
Stupňovitý vrták 6 - 38 mm vyrobený z HSS 4241 s povlakom nitridu titánu.
- 12 stupňov s priemermi: 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35, 38 mm
- trojuholníková stopka (3 rovné plochy)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.