| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 8.5 mm |
| Celková dĺžka | 117 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 75 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu, zrenovované |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, oceľ valcovaná za studena |
| Symbol | YT-44769 |
Titánom potiahnutý vrták do kovu so šesťhrannou stopkou YATO YT-44769 z vysokorýchlostnej ocele HSS s titánovým povlakom.
Delený hrot umožňuje vŕtanie bez predchádzajúceho bodovania. Hrany vrtáka sú brúsené, uhol hrotu je 135 stupňov. Rýchlo odvádza teplo pri vŕtaní do tvrdých ocelí bez spálenia vrtákov.
Určené na profesionálne aplikácie, vŕtanie do vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, konštrukčnej ocele a ocele valcovanej za studena.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.