| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 400 mm |
| Montážny priemer | 25.4 mm |
| maximálny rozsah | 3850 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.6 mm |
| Výška rezného segmentu | 10 mm |
| Chemické zloženie rezného segmentu | Fe 20%, Cu 55%, Sn 7%, Ni 8%, Co 10%, diamantový povlak 20% |
| Materiál | stal 65Mn |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, tehla, žula, stena, kameň, pieskovec, žiaruvzdorné materiály, silikáty |
| Symbol | YT-60004 |
Za tepla lisovanýdiamantový kotúč na betón so segmentmi pre vysokú odolnosť.
Rovnomerné rozloženie diamantových granúl umožňuje rezanie od hornej časti segmentu až po jeho základňu.
- Kobalt v segmente má vysokú tvrdosť, ktorá zabezpečuje odolnosť kotúča.
Hodí sa pre všetky komerčne dostupné benzínové a elektrické rezacie stroje, napr. stroje Stihl, Husqvarna, Hilti DSH 900, YATO YT-84820.