| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 115 mm |
| maximálny rozsah | 12000 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.1 mm |
| Výška rezného segmentu | 8 mm |
| Chemické zloženie rezného segmentu | Fe 25%, Cu 53%, Sn 7%, Ni 7%, Co 8%, diamantový povlak 13% |
| Materiál | stal 65Mn |
| Druh práce | suché |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, tehla, silikátová tehla, žula, stena, kameň, žiaruvzdorné materiály |
| Symbol | YT-6002 |
Diamantový kotúč pre uhlové brúsky vybavený laserom zváranými segmentmi s výškou 8 mm.
Určený na prácu "nasucho".
Odporúča sa na rezanie stvrdnutého betónu, tehál, silikátových tehál, žuly, muriva, kameňa.
- Odporúčané otáčky cca 12000 ot/min.