| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.2 mm |
| Typ | byt |
| maximálny rozsah | 12200 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 125 mm |
| Montážny priemer | 22 mm |
| Aplikácia | kov, rezanie |
| Symbol | YT-6110 |
Kotúč na rezanie kovov značky YATO vyrobený z vysokokvalitného brúsneho materiálu s vhodnou tvrdosťou a granuláciou.
- Kotúč má živicovú väzbu vystuženú sklenenými vláknami (symbol RBF).
Určený na profesionálne použitie v priemysle a remeslách.