| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82180 |
| Typ | byt |
| maximálny rozsah | 4400 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 355 mm |
| Montážny priemer | 25.4 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.2 mm |
| Aplikácia | kov, rezanie |
| Symbol | YT-61132 |
Korundový kotúč na rezanie kovov a ocele.
Vysokokvalitné spojenie a jemnozrnný oxid hlinitý zaručujú predĺženú životnosť kotúča aj pri rezaní nehrdzavejúcej ocele a hrubostenných profilov z ocele valcovanej za studena.