| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 450x80 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 80 mm |
| Dĺžka | 450 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-64113 |
Stolárska svorka YATO s vysokou upínacou silou.
Celá kovaná z ocele. Koľajnica je vykovaná z jedného kusu. Upínacia skrutka s oceľovou závlačkou umožňuje použitie svorky pri zváračských prácach. Na silné upínanie materiálov pri stolárskych alebo zváračských prácach.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.